Ikarus на електро моторі
0

Перший електричний автобус, вироблений компанією Electrobus Europe. Результат співпраці угорського Ikarus і китайської компанії CRRC Urban Traffic, був представлений у Секешфехерварі в центральній Угорщині.

Голова компанії Ikarus Габор Селеш сказав, що презентації прототипу, який “поєднує в собі знання світового класу CRRC про електричні автомобілі з досвідом Ikarus у виробництві цих систем” – передувала багаторічна робота.

Як він додав, серійне виробництво автобуса почнеться наступного року. Генеральний директор CRRC Ку-Чжи Фен сказав, що автомобілі беззастережно повинні потрапити на європейський ринок.

Низькопідлоговий транспортний засіб, що називається City Pioneer, управляється синхронним двигуном з магнітами потужністю 240 кВт і 313-кіловатною батареєю. Для його повної зарядки потрібно 5-6 годин. На одному заряді автомобіль в змозі проїхати 200-260 км.

На прес-конференції CRRC, Ikarus і міська влада Секешфехерварі підписали угоду про співпрацю у сфері створення стратегії “зеленого транспорту” та запуску тестового City Pioneer в 2020 році.

Посол Китаю Tuan Wyjście Lung оцінив зі своєї сторони, що співпраця Ikarus і CRRC – це новий крок торгового співробітництво Китаю та Угорщини, яке “ще ніколи не було таким добрим“. “Угорщина є одним з наших кращих друзів у євросоюзі“, – додав він, хвалячи хороші інвестиційні умови і низькі податки в країні на Дунаї.

А що там по грошах?

Селеш сказав, що 12 метровий автобус з дизельним двигуном обійдеться в 217-248 тис. євро, а ціна електричного складе близько 372 тис. євро, але за це його період експлуатації буде набагато довшим.

Він додав, що наступного року буде, вироблено не менше 200 автобусів, а наступного вже тисяча.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Skoda Vision RS – гібрид зі спортивним характером

В минуле

Стали відомі найпопулярніші моделі автомобілів за 2019 рік

В майбутнє

Також буде цікаво