SKODA VISION RS
0

На автомобільного салоні в Парижі відвідувачі познайомились з новим концепт-каром під назвою SKODA VISION RS. Він об’єднує в собі спортивну традицію цієї марки з технологіями, які на наших очах стають повсякденною реальністю.

  1. Спортивний компакт в концептуальній версії вражає
  2. Авто оснащене гібридним приводом
  3. Vision RS вказує на напрямок розвитку чеської марки

SKODA VISION RS

SKODA VISION RS – це новий концепт, який показує, як будуть виглядати в недалекому майбутньому спортивні компактні автомобілі цієї марки. Поряд з ефектною обробкою кузова, найбільш важливою особливістю VISION RS став інноваційний гібридний привід, який дозволяє їздити з використанням електроенергії. Що важливо, сучасні літій-іонні акумуляторні батареї ємністю 13 квт * год можна заряджати від розетки.

SKODA VISION RS

Під капотом SKODA VISION RS бензиновий двигун 1.5 TSI потужністю 150 к. с., а допомагає роботі додатковий електродвигун потужністю 120 к. с. Вся команда гібрида видає цілих 245 к. с.

А що ж з продуктивністю?

VISION RS досягає позначки в 100 км всього за 7,1 секунди. Що цікаво, авто прекрасно поводиться на трасі, тому що може збільшити швидкість від 80 до 120 км/год за 8,9 секунди. Компактний VISION RS при цьому дуже екологічний і може похвалитися низьким рівнем викидів вуглекислого газу, що складає всього 33 грами на кілометр.

SKODA VISION RS

Варто також згадати, що в SKODA VISION RS використовує інноваційний лак Xirallic, який імітує світіння кристала. Завдяки йому блискуча, біла обробка доповнюється ніжним синім відтінком. Лак цей виготовлений так, щоб максимально ефективно відбивати сонячні промені, завдяки чому зменшує нагрів салону автомобіля.

 

 

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Прибуток Volkswagen збільшився, незважаючи на скандали і зміну керівництва

В минуле

Ikarus представить прототип електричного автобуса на 12 метрів

В майбутнє

Також буде цікаво