Збільнився прибуток Volkswagen
0

У третьому кварталі 2019 року кампанія Volkswagen зафіксувала більш ніж в два рази більше чистого прибутку, ніж у відповідному періоді минулого року, незважаючи на зниження продажів, викликані затримками у сертифікації WLTP транспортних засобів марки.

Нагадаємо, WLTP – всесвітньо узгоджена процедура випробувань легкових авто, яка ініціює єдину в світі методику випробувань для визначення викидів вихлопних газів і витрати палива.

Прибуток Volkswagen збільшився, незважаючи на скандали, суди, зміну керівництва. У період з липня по вересень 2019 року прибуток німецького концерну збільшився до 2,76 млрд. євро (1,07 млрд. євро за той самий період у 2017 році). Доходи компанії зросли на 0,9 відсотка, до 55,2 млрд. євро. Такі цифри були отримані незважаючи на зниження продажів транспортних засобів на 3,6 відсотка до 2,54 млн. одиниць. VW зберіг прогноз продажів за рік, згідно з яким результати компанії будуть “помірно перевищувати” рекордні продажі на 10,7 млн. автомобілів в минулому році.

Варто нагадати, що зниження продажів автомобілів VW в попередньому кварталі було викликано затримками в отриманні сертифікації для автомобілів у зв’язку з новими стандартами WLTP.
Їх введення в серпні 2018 року було одним з наслідків скандалу в 2015 році, коли в результаті розслідування, проведеного фахівцями з США – агентство з охорони навколишнього середовища, Volkswagen звинуватили в підтасовуванні результатів випробувань за викиди вихлопних газів дизельними автомобілями. З цією метою в 11 мільйонах автомобілів було встановлено незаконне програмне забезпечення.

Попередні судові збори та інші витрати, понесені Volkswagen і його дочірніми компаніями, перевищують 28 мільярдів євро. В жовтні, минулого року в зв’язку зі скандалом, компанія, що належить групі Audi, була оштрафована на 800 мільйонів євро. Крім того, два представники керівництва американського відділення групи опинилися у в’язниці, а колишній генеральний директор Мартін Вінтеркорн був звинувачений владою США в змові з метою введення в оману.

Німецькі слідчі проводять власні розслідування. Прокуратура затримала главу Ауді Руперта Штадлера через побоювання його втручання в розгляд. Потім, VW припинив контракт зі Штадлером, а суд у Мюнхені наказав звільнити його під заставу.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

Як не потрапити в біду, купуючи старий автомобіль? Ще раз про VIN

В минуле

Skoda Vision RS – гібрид зі спортивним характером

В майбутнє

Також буде цікаво