Як розшифрувати vin номер
0

Сьогодні ми розглянемо VIN-номер що це за номер, для чого існує і як його перевірити. VIN номер – що це?

VIN , або Ідентифікаційний номер транспортного засобу , в розмовній мові званий номером кузова, є номером транспортного засобу, який дозволяє його ідентифікувати і служить для визначення конкретного елемента. Номер VIN вказаний виробником даної моделі і в даний час складається з 17 цифр і букв. VIN автомобіля можна знайти в свідоцтві про реєстрацію – поле, позначене буквою E і так званий шильдик встановлений в машині. Плата найчастіше розташована на внутрішній стороні передньої стінки кузова або на порозі передніх дверей.

Як розшифрувати vin номер

VIN номер – як перевірити автомобіль?

Історія автомобіля

Перевірка VIN-коду автомобіля дозволяє отримати інформацію про конкретний транспортний засіб. Це основна інформація, така як марка та модель, дата виготовлення, тип та колір кузова, Тип двигуна або тип палива. Обсяг інформації залежить від виробника, і досить часто декодування VIN також дозволяє отримати інформацію про завод, на якому було виготовлено транспортний засіб, про ринок, для якого воно призначене, і навіть колір оббивки і оригінальне обладнання, що встановлене виробником.

Перевірка VIN також може допомогти вам прийняти рішення перед покупкою даної моделі. Історія транспортного засобу, охоплюваного VIN кодом, повинна включати інформацію про авторизовані перевірки (з 2014 року також включає інформацію про пробіг автомобіля), дії і ремонтні роботи, виконані виробником, можливу інформацію про крадіжку автомобіля, його пошкодження або навіть онлайн-аукціони на який модель може бути проданий.

Як перевірити VIN?

В Європейському Союзі стандарт якості ISO 3779 використовується в номері VIN, що на практиці означає, що ідентифікаційний номер буде складатися з кількох окремих розділів. Перші три символи, тобто, розділ WMI дозволяють розшифрувати країну або регіон, а також виробника автомобіля. VDS являє собою опис моделі з шести символів, тобто загальні характеристики автомобіля, що кодує виробник. Останні вісім символів являють собою розділ VIS, тобто серійний номер транспортного засобу, який включає в себе рік випуску моделі або заводу, на якому він була виготовлена.

Комбінація символів включає в себе як букви, так і цифри, пропускаючи букви I, O і Q на шильдику (етикетці VIN) три вищезгаданих розділи можуть бути розділені спеціальними символами. У документах номер VIN вказується у вигляді безперервного літеро-цифрового рядка.

Як перевірити машину?

Є багато сайтів, які дозволяють перевірити автомобіль по VIN. Деякі з них пропонують цю послугу безкоштовно, але більш докладні звіти вимагають відповідної оплати. При перевірці автомобіля варто спочатку вибрати безкоштовний сервіс і після натискання кнопки “Перевірити VIN” подивитися, чи не містить історія обраної моделі інформацію, важливу для покупця. Якщо ні, то варто використовувати один із платних звітів, автори якого використовують власні бази даних, а також дані поліції, станцій техогляду.

Однак ви повинні пам’ятати, що перевірка VIN не дає 100% впевненості в історії автомобіля, події, аваріях або ремонті в будь-якому місці, враховується тільки офіційні дані.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. З картинками, розширеними описами і без реклами.

П’ять симптомів: як зрозуміти, що дизель потребує ремонту

В минуле

Заміна акумулятора – це не таке просте питання. Як вибрати?

В майбутнє

Також буде цікаво